Mehmet Altunel

Mehmet ALTUNEL

Full Stack Developer

Blog Sayfam

İletişim

Hakkımda

2007 yılından beri bilgisayar benim için bir yaşam tarzı olmuştur. 2013 yılında  Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazandım. Yazılım öğrenmeye C++ dili ile başladım.Öğrenim hayatım boyunca  kendimi geliştirmek için en çok çabaladığım şey Algoritma oldu ve aAgoritmama çok güveniyorum. Şu ana kadar bir çok programlama dilinde projeler geliştirdim(C++, C#,PHP,Anglular,JAVA, ASP.NET MVC,Arduino). Masaüstü yazılımları için C# dili ve Devexpress componentlerini ağırlıklı olarak kullandım. Küçük çaplı web uygulamaları için PHP dili, Büyük siteler için ise .NET çatısı altında MVC ve Angular teknolojilerini kullandım. Öğrencilik hayatım boyunca bir çok şirket için veya kişisel olarak uygulamalar yaptım. Ağırlıklı olarak Masaüstü uygulamaları ve Web uygulamaları ile çalıştım. Yaklaşık 3 yıl boyunca Freelance çalıştıktan sonra 2019 yılının Ekim ayından itibaren NetAx  Bilişim ve Danışmalık Hizmetleri adı altında Gürmen Teknoloji şirketinde ERP sistemi geliştirmek üzere Full Stack Developer olarak çalışıyorum.

Geliştirmiş Olduğum Bazı Yazılımlar


project name

Cafe Uygulaması – Otomasyonu

Windowsun bütün sürümlerinde çalışmakta olan cafe uygulaması, küçük çaplı cafeler için adisyondan kurtulmaya yönelik geliştirmiş olduğum cafe uygulaması

Daha Fazlası

project name

Veresiye Defteri & Satış Programı(Geliştirilmeye Devam Ediyor)

Bir inşaat şirketi için geliştirmekte olduğum bu yazılım, müşteri borç kayıtlarını detaylı bir şekilde tutmaki satış yapabilmek ve fatura kesebilmek gibi çeşitli fonksiyonları içeriyor.

Daha Fazlası

alo taksi

Arayan Bilgisi (Taksi Yazılımı)

Windows’un bütün sürümlerinde çalışan, anlık olarak sabit hatta gelen aramaların bilgisayara aktarılmasını ve istenilirse numaraların kayıt altında tutulmasını sağlayan, bir taksi şirketi için geliştirmiş olduğum masaüstü yazılımı.

Daha Fazlası

barkodlu market programı

Barkodlu Market Programı

Geliştirimiş olduğum Market programı, Windowsun bütün sürümlerinde çalışmaktadır.Güncel barkod numaraları ile 40.000 ürün veri tabanımızda mevcut, Hızlı menü ve arka plan ayarı kullanıcıya göre yapılmıştır.

Daha Fazlası

pet house

Pet House Veteriner Kliniği Web Site

Pet House Veteriner Kliniği için geliştirmiş olduğum web sitesi + SEO. Google arama sonuçlarında seçilen 3 kelime için ilk sayfada yer almaktadır(İskenderun Veteriner, İskenderun en iyi veteriner, Pet house iskenderun).

Daha Fazlası

kula hac

Kula Hac Pazarı Web Site

Kula Hac Pazarı için geliştirm olduğum Web site

Daha Fazlası